Rolletka : o nas

Działając od kilku lat na rynku osłon okiennych wypracowaliśmy metody pracy, które dziś pozwalają nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasi doświadczeni pracownicy znajdują rozwiązania na każde okna poprzez dobór odpowiednich produktów oraz metod ich zamontowania.

Oferowane przez nas rolety, żaluzje, plisy czy moskitiery charakteryzuje ciekawy design, który w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność i estetykę pozwoli Państwu cieszyć się przebywaniem zarówno w domu jak i w biurze. Wykorzystywanie zaawansowanej technologii sprawia, że obsługa produktów jest łatwa i przyjemna.

Szeroka gama producentów i dostawców oferowanych przez nas rozwiązań, pozwala wybrać dla Państwa produkty o najwyższej jakości wykonania w określonej budżetem cenie. Dzięki temu Klienci kupujący nasze rolety, plisy czy żaluzje mają gwarancję, że dokonali wyboru z szerokiej oferty osłon okiennych. Kompleksowa usługa związana z pomiarem i późniejszym montażem pozwala zaoszczędzić Państwa czas.

Zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci zobowiązuje do dalszego rozwoju, dzięki któremu utrzymujemy najwyższą jakość oferowanych usług.


Rolletka - kontakt

Rolletka

ul. Piotra Ściegiennego 47  .  60-136 Poznań  .  mapa dojazdu
tel./fax+48 61 662 00 21  .  tel. kom. +48 515 129 072 .  e-mail: biuro@rolletka.pl

godziny otwarcia:  . 

Zapytaj o bezpłatny pomiar i wycenę (Poznań i okolice)


Zapraszamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych: