O firmie

roletka-o-firmie

O Rolletce

Działamy od 2009 roku

Sposób działania Firmy

Co zrobić żeby mieć nasze osłony na oknach?

  1. W pierwszej kolejności prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W ten sposób mogą się Państwo dopytać o ofertę, zadać pytania jeżeli nie wszystkie informacje zostały znalezione na stronie. Możemy też zrobić wstępną wycenę, jeżeli znają Państwo wymiary.
  2. Umawiamy się na wizytę w Państwa domu/mieszkaniu/biurze. Pracujemy w godzinach 10-18 od poniedziałku do piątku i 10-14 w soboty, jednak pomiary wykonujemy tylko w tygodniu. W soboty zapraszamy Państwa do biura gdzie można obejrzeć i przetestować gotowe produkty na wystawie.
  3. W trakcie pomiaru rozmawiamy o Państwa oczekiwaniach względem osłon i sprawdzamy możliwości montażowe. Państwo przeglądacie próbniki tkanin/lameli i na podstawie Państwa wyborów i naszych pomiarów robimy wycenę końcową, która po Państwa akceptacji już nie ulega zmianie.
  4. Czas realizacji zlecenia zależy od wybrany produktów i trwa od 1 do nawet 4 tygodni.
  5. Po tym czasie ustalamy telefonicznie termin montażu w wygodnym na Państwa terminie, informując jak długo taki montaż powinien trwać, oraz formę płatności. W Rolletce można płacić gotówką, przelewem lub kartą.
  6. Montaż - wykonany przez doświadczonych pracowników firmy Rolletka. Dbamy o bezpieczeństwo swoje i klientów, zabezpieczamy miejsce montażu, korzystamy z własnych narzędzi.
  7. Nasze produkty i usługi objęte są 2 letnią gwarancją dla klientów indywidualnych oraz 12 miesięczną dla firm. Jeżeli coś Państwa niepokoi prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, przyjedziemy i usuniemy usterkę.
  8. Świadczymy również serwis pogwarancyjny produktów przez nas montowanych.